دکتر سید حسین نعمتی

دکتر سید حسین نعمتی

سخنران اصلی

دکتر سید حسین نعمتی متولد سال ۱۳۵۷ در شهر تهران می باشد. وی دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی ومدیر عامل یک موسسه حقوقی و داوری است.ایشان به علت علاقه به حوزه ی مدیریت و سابقه ی مدیریتی اقدام به ادامه تحصیل در رشته مدیریت استراتژیک نموده و در نهایت موفق به کسب مدرک دکتری مدیریت استراتژیک شده است.

حاج حسین نعمتی از ابتدای جوانی اقدام به فعالیت های اقتصادی نموده تا به عنوان شخصی تاثیر گذار در اقتصاد کلان کشورش شناخته شده باشد. هم اکنون فردی مطمئن و مشاوری امین در تمامی حوزه های اقتصادی و تجاری می باشد. وی به شرکتهای دولتی و خصوصی کوچک و بزرگ در رشد و توسعه کمک و مشاوره می دهد.

حاج حسین نعمتی علاوه بر فعالیت های اقتصادی بزرگ ملی و بین المللی همواره در کنار مردم بوده و در جهت ارتقا ء کمی و کیفی زندگی ایشان دغدغه داشته ودر کمپین های اجتماعی فعالیت چشمگیری داشته است. همچنین به دلیل زندگی کردن با قشر متوسط وآسیب پذیر جامعه ، خواسته ها و نیازهای ایشان  را از نزدیک لمس نموده و یاورنیازمندان بوده است. کمک رسانی به زلزله زدگان و اهدای سبد کالا در سه نوبت سال که حدود ٣٠٠خانوار ایرانی نمونه هایی از فرهنگ کرامت است که حاج حسین نعمتی در خیریه بنیان غدیر  ترویج وگسترش داده است.  تا علاوه بر کمک های شخصی ، پل ارتباطی قانونی و شناخته شده و مطمئنی بین خیرین و نیازمندان باشد.

 حاج سید حسین نعمتی با توجه به پیشینه ی اعتقادی خانواده و سیادت وعشق به اهل بیت به خصوص حضرت علی ع ، وابستگی و پیوند عاطفی عمیقی با امیرالمومنین ع داشته و دارد. از همین رو هرساله با افتخار میزبان سفره ی حضرت علی با عنوان جشن ملی غدیر می باشد

اهم فعالیت های اقتصادی حاج حسین نعمتی به شرح زیر است

  • بنیانگذار گروه سرمایه سرمایه گذاری بنیان غدیر ایرانیان ( شماره ثبت ۴۱۶۷۴۶ )
  • مدیرعامل موسسه حقوقی و داوری ثمین عدالت (ایستا) – ( شماره ثبت ۳۹۵۷۱ )
  • رئیس هیئت مدیره شرکت طرح و توسعه عمران بنیان غدیر مهرگان ( شماره ثبت ۴۱۶۷۴۶ )

اهم فعالیت های عام المنفعه حاج حسین نعمتی

  • بنیانگذار و رئیس هیئت امنای خیریه بنیان غدیر ( در حال تاسیس )